ELEKTROSTYMULACJA

ELEKTROSTYMULACJA

ELEKTROSTYMULACJA


ELEKTROSTYMULACJA MIĘŚNI to zabieg aparaturowy polegający na pobudzaniu mięśni do pracy za pomocą impulsów elektrycznych. 45-minutowy zabieg odpowiada 1,5 godzinnemu intensywnemu wysiłkowi fizycznemu - urządzenie wykonuje skurcze częściej i szybciej niż my moglibyśmy ćwiczyć, stąd uzyskuje się efekt w krótszym czasie nie obciążając stawów.Główne efekty zabiegów elektrostymulacji:

  • likwidacja tkanki tłuszczowej, także z opornych obszarów ciała
  • redukcja cellulitu i wygładzenie skóry i utrata masy ciała
  • poprawa jędrności i elastyczności skóry;ogólna poprawa kondycji mięśni lub zwiększenie masy mięśniowej, siły i wytrzymałości 
    (w zależności od zastosowanego programu)

Jak wygląda zabieg elektrostymulacji? Zabieg przeprowadzany jest w atmosferze relaksu na wygodnym fotelu kosmetycznym. Na stymulowane partie ciała zakładane są pasy, a pod nie – kilkanaście nakładek (elektrod) połączonych z urządzeniem (w razie potrzeby można przykryć się kocem). Wprowadzany jest odpowiedni program i czas stymulacji. W czasie zabiegu stopniowo zwiększana jest moc impulsów, gdyż mięśnie szybko przyzwyczajają się do jego intensywności. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, skurcze są przyjemne, a sesje relaksują.

 

ELEKTROSTYMULACJAPrzeciwwskazania do zabiegu:

ciąża, karmienie piersią, spirala wewnątrzmaciczna, menstruacja, metalowe implanty, rozrusznik serca, choroby serca, niewyrównane ciśnienie krwi,zapalenie żył, duże żylaki, zakrzepy,poważne uszkodzenia mięśni,nerwica, astma, epilepsja, angina, hemofilia,łuszczyca, cukrzyca,choroby nowotworowe i stany po ich operacyjnym usunięciu,ropne stany zapalne skóry i tkanek miękkich.
CENA:
KOSZT JEDNEGO ZABIEGU 40ZŁ (PIERWSZY GRATIS)


PRZY ZAKUPIE PAKIETU 10 ZABIEGÓW OTRZYMUJESZ RABAT
W WYSOKOŚCI 100ZŁ !!! (płacisz tylko 300zł a nie

Aktualne Promocje