Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs

KURS PRZEDŁUŻANIA I ZAGĘSZCZANIA RZĘS METODĄ 1:1   
599złPrzedłużanie Rzęs metodą 1:1 - to obecnie najbardziej dochodowy zabieg kosmetyczny.Bezdyskusyjnie, daje obecnie najlepsze możliwości zarobkowe. Mamy w swoim otoczeniu wiele kobiet, które chcą się czuć atrakcyjne, chcą poprawić sobie nastrój, chcą żyć wygodniej. W ciągu dwóch dni  nauczysz się przedłużania rzęs techniką 1:1 i wprowadzisz zabieg przedłużania rzęs do oferty swojego salonu! Będziesz też mogła pracować w domu u Klienta przedłużając rzęsy, metodą "rzęsa do rzęsy"!

Czego się nauczysz?

Kurs przedłużania rzęs nauczy Cię nowego zawodu :) Uzyskasz umiejętności i kwalifikację zawodowe które będą Cię uprawniać do wykonywania nowego zawodu. Osobiście przygotuję Cię do pracy w nowej roli - w roli stylistki.

Naukę rozpoczynamy od
zajęć teoretycznych, na których omawiane są m.in. zasady pielęgnacji oczu przed i po zabiegu jak również zapoznajemy się ze specjalnie dostosowanymi preparatami do jego wykonywania. Praktyczne zajęcia przygotują Twoją modelkę do zabiegu przedłużania rzęs (dobieranie, doklejanie, malowanie, zdejmowanie rzęs).

Gdzie mogę pracować po ukończeniu kursu?
Nasz kurs przedłużania rzęs daje możliwości podjęcia pracy jako stylistka rzęs m.in. w gabinetach kosmetycznych i salonach piękności, a także otworzenia własnej działalności w zakresie przedłużania rzęs.
Jeśli wykażesz się dużymi umiejętnościami i sporą determinacją w dążeniu do doskonałości - możesz liczyć na etat w jednym z naszych gabinetów w Tychach lub w Łaziskach.

przedłużanie rzęs 1:1
Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?
Jestem stylistką od 7-u lat przedłużającą rzęsy i 3-letnią instruktorką. Posiadam szerokie kwalifikacje a co najważniejsze - zaplecze praktyczne. Pracując z klientkami poznałam wszelkie zalety tej pracy jak również wszelkie niespodzianki i utrudnienia, które mogą Cię spotkać ale które wiem jak pokonać :)
Podzielę się z Tobą nie tylko wiedzą teoretyczną "co i jak" zrobić ale również swoim doświadczeniem i przydatnymi w tej pracy trikami.

To intensywne, dwudniowe warsztaty zawodowe. Przeznaczone dla osób które pragną nauczyć się przedłużania rzęs techniką 1:1. Nie jest wymagane żadne doświadczenie w dziedzinie rzęs, ani w zakresie wizażu lub kosmetyki.Spotykamy się o godzinie 8:00 w wybranym przez Ciebie Naszym Studiu Szkoleniowym i od razu przechodzimy do pracy.

Nie ponosisz dodatkowych kosztów, bo ćwiczysz na naszych produktach. Możesz nabyć u nas produkty w promocyjnych cenach - każda moja studentka otrzymuje 15% rabatu w Sklepie.

Pracuję tylko z Tobą! Żadnych grub, żadnego dzielenia się moim czasem - tylko Ty, Ja i Twoja modelka.

przedłużanie rzęs 1:1


 

Program kursu

Część teoretyczna

 • Wskazania i przeciwwskazania do przedłużania i zagęszczania rzęs techniką 1:1
 • Stanowisko pracy, szczegółowe omówienie produktów i akcesoriów do przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 1:1
 • pielęgnacja oczu przed zabiegiem
 • przygotowanie stanowiska pracy
 • Porównanie kształtów sztucznych rzęs (J, C, D)
 • rodzaje rzęs (jedwabne, "norki", syntetyczne, półsyntetyczne)
 • pielęgnacja oczu po zabiegu
 • Ściąganie sztucznych rzęs

Część praktyczna

 • dobór odpowiedniej długości i grubości rzęsy
 • przedłużenie i zagęszczenie rzęsy
 • zdejmowanie rzęsy
 • malowanie rzęsy
przedłużanie rzęs 1:1

Kurs trwa 2 dni po 8 godzin lekcyjnych i kończy się zaliczeniem. Jeśli poprawnie ukończysz kurs otrzymasz certyfikat w dwóch językach i niespodziankę ode mnie.
Będziesz mogła również zaopatrzyć się w naszym sklepiku - dla moich studentów - 15%rabatu.

Zapraszam Cię serdecznie,
Katarzyna Wolny

Katarzyna WolnyWieloletni instruktor, wykładowca w szkole kosmetycznej w Żorach, właścicielka dwóch salonów kosmetycznych na Śląsku

UWAGA! KURSANTKA PRZYCHODZI Z WŁASNĄ MODELKĄ!!!

Aktualne Promocje