Manicure hybrydowy

***

KURS MANICURE HYBRYDOWEGO
399zł


Cieszę się ogromnie, że zainteresowałaś się manicurem hybrydowym. Wg mnie to obecnie najbardziej dochodowy zabieg stylizacji paznokci w obecnej dekadzie. Wiele celebrytek faworyzuje styl naturalnych paznokci, które z natulanościa nie maja wiele wspólnego.
Manicure hybrydowy to połączenie właściwości lakieru do paznokci z najlepszymi cechami żelu. Nakładany jest cienką warstwą jak lakier bez konieczności piłowania płytki paznokci przed jego nałożeniem, jak również podczas ściągania. Następnie dzięki utwardzeniu w świetle UV nabiera trwałości i wysokiego połysku jak żel. Jest alternatywą dla metod żelowych.  Jest bezzapachowy i nieścieralny.  Nie trzeba czekać, aż zaschnie co jest wadą tradycyjnego lakieru.
Kosmetyki, akcesoria, produkty używane w zabiegu Manicure Japońskiego (P. Shine) Trwałość "hybrydy” zależy od kondycji paznokcia. Jeżeli mamy do czynienia z osłabioną, rozdwajającą się płytką, nasz lakier może wcześniej odpryskiwać. Jednak ciągłość stosowania lakieru hybrydowego zabezpiecza płytkę przed uszkodzeniami, co pozwala wzmocnić pazokcie.

manicure hybrydowyPROGRAM SZKOLENIA:
  • Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu Manicure Hybrydowego
  • Schemat Manicure Hybrydowego
  • Ściąganie Manicure Hybrydowego
  • Wykonanie Manicure Hybrydowego (ćwiczenia praktyczne)
  • Kosmetyki, akcesoria, produkty używane w zabiegu Manicure Hybrydowego

manicure hybrydowy


JAK ZAROBIĆ NA HYBRYDZIE??
Opowiem Ci jak to wygląda w moich gabinetach...
Pracuję na drogich markach. Za hybrydę płacę w granicach 45-60zł a mimo to zarabiam minimum 70zł na godzinę. Jak to zrobić?
Zapraszam,
w ciągu jednego dnia zdradzę Ci tajniki mojego sukcesu. Podpowiem sztuczki, wyjaśnię technikę pracy i wyjawię najszybsze i najdoskonalsze techniki manicure hybrydowego.
manicure hybrydowy
Jeden dzień dzieli Cię od zmiany Twojego marzenia w pasję, Twojego pragnienia w rzeczywistość.
Tylko Ty i Ja... żadnych pośredników, żadnego dzielenia się Twoim zapłaconym czasem.
Czekam na Twoją właściwą decyzję.
Katarzyna Wolny


manicure hybrydowy

Aktualne Promocje