• ŻELE kATHRIN

  ŻELE kATHRIN

  • Żele Kathrin... najwyższa niemiecka jakość

   Żele Kathrin to najnowocześniejsza niemiecka formuła stylizacji paznokci! Koniec z pieczeniem w lampie!!! Temperatura utwardzania (polimeryzacji UV) to najniższa z możliwych. Dzięki temu nawet osoby z wrażliwą i zniszczoną płytką będą odczuwały satysfakcję z usługi przedłużania i żelowania naturalnych paznokci.

   Konsystencja żeli cudownie się samopoziomuje i ułatwia pracę wprawnej stylistki gwarantując doskonałą przyczepność i wysoką jakość.
   Uwagi:
   WYŁĄCZNIE DO PROFESJONALNEGO UŻYTKU! NIE DLA SAMOUKÓW!!

 • SAPPHIRE CLEAR (ice)

  SAPPHIRE CLEAR (ice)

  jednofazowy żel budujący o morskiej przeźroczystej barwie. najnowocześniejsza formuła pozwalająca uzyskać niezwykle trwały i odporny na uderzenia efekt. średniogęsty, samopoziomujący, idealny do wtapiania elementów ozdobnych , stworzony do pracy na tipsie i formie. żel posiada niezwykle krystaliczne cechy i nie wymaga użycia warstwy nabyłyszczającej. wyselekcjonowane i bogate składniki eliminują dyskomfort pieczenia podczas zawiązywania

 • FRENCH WHITE

  FRENCH WHITE

  żel biały o wysokim poziomie pigmentu. stosunkowo gęsta konsystencja zdecydowanie ułatwia pracę dając stylistce odpowiednią ilość czasu na  wymodelowanie perfekcyjnej lini uśmichu. utwardzać 2 minuty w lampie uv o mocy 36 watt.

 • SHINY (BRILLIANCE)

  SHINY (BRILLIANCE)

  żel intensywnie nabłyszczający, służący do wykończenia paznokci wykonanych metodą żelową, akrylową, jedwabiem lub procelaną.  Zastosowany jako warstwa końcowa utrzymuje długotrwały połysk i blask paznokci. Zabezpiecza przed zżółknięciem. Utwardzać w lampie UV około 2min. Po   utwardzeniu przemyć cleanerem.

 • ROSE CRYSTALLINE (ROSE TRANSPARENT)

  ROSE CRYSTALLINE (ROSE TRANSPARENT)

  jednofazowy żel budujący do pracy z naturalną płytką. średniogęsty, o barwie  przeźroczysto-różowej. Specjalne komponenty gwarantują samopoziomowanie się produktu nie wylewając się na skórki. Doskonały dla początkujących jak i doświadczonych stylistek.

 • CRYSTALLINE (TRANSPARENT)

  CRYSTALLINE (TRANSPARENT)

  jednofazowy żel przeźroczysty o gęstej konsystencji  przeznaczony do budowy na tipsie. pozwala na rozłożenie pracy do trzech warstw co umożliwia stylistkom  średniozaawansowanym prawidłowo zbudować  krzywą c paznokcia. Idealnie nadaje się do tworzenia wzorów przestrzennych  dla osób zaawansowanych.

 • COVER

  COVER

  średniogęsty żel kamuflujący o kolorze zbliżonym do barwy naturalnej płytki. Zalecany do zamaskowania niedoskonałości oraz przedłużenia płytki w zbyt krótkich paznokciach. Idealny do french manicure i „ukrycia” kieszkonki tipsa. Nakładać 2 cienkie warstwy. Każdą warstwę utwardzać 2 minuty w lampie Uv 36 Watt.